Увійти

Український Різдвяний Фестиваль Християнської пісні в Каліфорнії

Увійти

Українське Різдво в Каліфорнії

Традиційно, Різдво - це найбільше християнське свято в світі, не дивно, що в США Різдво люблять найбільше та святкують найдовше. Відразу ж після свята Подяки (Thanksgiving) країна ніби занурюється в активні передсвяткові приготування. І тільки перед Новим роком, Різдво вважається відсвяткованим і по трішки переходить з Американського конитнента на інший край Землі.

В Україні, та в більшості країн східної та центральної Європи, Різдво більшістю людей святкується на 13 днів пізніше, ніж на заході. Саме тому, на протязі останніх 18 років, в українських церквах Сакраменто з'явилась нова, добра традиція - святкувати Різдво двічі (починаючи з Північною Америкою і завершуючи з Україною). 

9го січня 2010 року в нашому місті відбувся 18й Різдвяний Фестиваль Української Християнської Пісні та Поезії "Різдво-2010", або як його всі вже звикли називати "Українське Різдво в Каліфорнії". Як і в попередні роки, на перші вихідні січня, в Сакраменто запрошуються чудові християнські виконавці і коллективи, як і з місцевих церков, так і гості.

Фестиваль організовується і спонсорується трьома українськими баптистськими церквами:

  • Євангельсько-Баптистською Українською Церквою "Джерело Життя" (пастор Сергій Почабський)
  • Першою Українською Євангельсько-Баптиською Церквою (пастор Юрій Голас)
  • Українською Церквою ЄХБ (пастор Володимир ВІльчиця)

А також Українською Федеральною Кредитовою Спілкою, та при співпраці Генерального Консульства України в місті Сан-Франциско, і з активною участю інших українських організацій міста.

Отже, до вашої уваги декілька уривків: