Увійти

Острів Сахалін, Росія

Місіонерське Служіння. Острів Сахалін, Росія.

(Натисніть на одну з фото для перегляду галереї)

Family1Понад п’ятнадцять благословенних Богом років проводиться місійна праця на о.Сахалін , Росія за участю місіонерської сім’ї -Віктора та Зої Яремчук . Свого часу, Віктор Яремчук , проживаючи в м. Los Angeles, Cаlifornia, відгукнувся на Божий поклик євангелізації та полетів з групою молоді до с.м.т. Ноглики, що на о.Сахалін з метою - на протязі трьох місяців проводити євангелізаційні богослужіння . Це були плани людини, але Господні плани були інші – вражений духовним голодом місцевого населення, його бажанням слухати Слово Боже та розкаюватись у своїх гріхах – Віктор прийняв чудове рішення – посвятити своє життя Гоподеві на ниві євангелізації . Згодом він знову повертається на о.Сахалін з ціллю звершувати Божий наказ – поширення Благої Вістки Євангелія . Через недовгий час одружується з Зоєю-і тепер разом з усією сім’єю євангелизують О.Сахалін , Росія.

На березі річки Тимь проведено служіння Святого по вірі водного хрещення – нові душі з церков с.м.т. Ноглики та с.м.т. baptism1Тимовськ давали обітницю служити Господеві чистим серцем та добрим сумлінням понад усе своє життя.

З Божою допомогою та за участю місіонерської сім'ї Яремчук започатковані Доми Молитви в селищах міського типу – Ноглики, Тимовськ, Нишовка. Проводиться постійна місійна праця в школах, гімназіях, лицеях та коледжах Ноглинського, Тимовського, Смирниховського та Александровськ-Сахалинського районів – серія відеоуроків щодо шкідливості тютюнопаління, алкоголю та наркотиків. Розпочата місійна праця в с.м.т. Ясноє з надією, що скоро зросте посіяне та утвориться нова церква. У відповідь на молитви вирішилася проблема будівництва церковного приміщення в с.м.т. Ноглики

Проводяться євангелізаційні християнські табори для дітей та підлітків на березі Татарського проливу в районі селища Арково Берег та сплав по річці Тимь з ціллю глибшого пізнання Бога та Його волі в житті кожної людини.

 

kids2 kids1 baptism2
church simya zona