Увійти

Служіння для глухонімих

(Натисніть на одну з фото для перегляду галереї)

d1З початку  червня 2008 року  сім’я глухих Анатолій та Наташа звершують місіонерську працю в Волинській, Львівській та Рівненській  областях .

Кожного вівторка Біблійні уроки для глухих в м. Луцьк ; інші дні тижня Біблійні уроки в м.Броди на підприємстві для глухих ; також Біблійні уроки в м. Рівне в молитвених групах на квартирах , на d2підприємстві для глухих та гуртожиток для глухих . Почали проводити Біблійні уроки в школі – інтернаті для глухих в місті Володимир – Волинський.

 

Молимося про можливість провести Біблійні уроки в школах – інтернатах для глухих в Чернівецькій обл. та в Івано – Франківській обл. В Житомирській обл. місіонерську працю буде звершувати глуха сестра . Провели Конференцію Східного Регіону  для глухих в м. Харків

Бр. Анатолій , як глуха лd3юдина , чудово розуміє психологію глухих і на їхньому рівні підготовлює служіння  євангелізації . В будинку культури     м. Луцьк відбулася євангелізація для глухих – двоє глухих прийняли святе по вірі водне хрещення .

В м. Тернопіль місіонерське служіння  проводять сім’я  Валерія та Оксани – у них є синочок Павлік , котрий має лише 6 років , та вже добре знає та жестами глухих розповідає цікавi та повчальні Біблійні історії . 

Цього року проведено євангелізаційне служіння – двоє глухих прийняли святе по вірі водне хрещення . Також відбулося перше весілля у віруючих глухих.

Пресвітер церкви, керівник
місіонерського цетру Леонід Мулик
E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  До вашої уваги пропонуємо відео служіння з участю брата Анатолія: