Увійти

Лист

(Натисніть на одну з фото для перегляду галереї)

"Ми не можемо не говорити
про те, що бачили та чули."
-Д. Апос.4:20
LvivCampСердечне Вам вітання, Любі наші друзі у Господі!
З любов'ю до вас ваші брати та сестри з України, які звершують служіння серед нечуючих людей. Ми вдячні Господеві, що Він знайшов нас в цьому гріховному світі, спас нас, поставив нас, щоб ми приносили Йому плоди. Слава Богу, а вам – спасибі за ваші молитви, вашу Barannaвелику сердечну матеріальну допомогу в цьому служінні серед глухих.

Результат наших молитов, наших зусиль – це покаяння та відродження глухих людей. Ми у своєму житті нічого більшого зробити не можемо для Ісуса, як лише грішним людям показати шлях і привезти їх до Нього. Велика радість для тата та мами – це народження дитини, для церкви – народження нових душ.

Пройшло трішки більше половини року 2011. Оглядаючись назад, аналізуючи прожиті дні, зроблену роботу – бачиш і плюси і мінуси. Але ж все таки подяка Богу за Його благословення. Червень, липень – це місяці проведення таборів. З Божою допомогою ми провели 5 євангелізаційних таборів для

невіруючих. Були різні табори: денний у школі, для Rivneдітей в будиночках, для молоді в палатках, сімейні табори. Прийшлось переживати не тільки труднощі, перешкоди, переживання, але й Божі благословення – покаяння. В кожному таборі було все по-особливому. В одному таборі діти та дорослі каялись на місці, в таборі, в іншому каялись вже в церкві після повернення додому. Дуже цікавими були сімейні табори. Сім'ї приїхали звідти, де звершують служіння місіонери. Щоб по поверненню додому, вони змогли з ними продовжити роботу з ними. Каялися батьки, каялись і діти. Одна глуха сестричка приїхала до нас в табір з Америки (Такома, Вашингтон) та привезла з собою невіруючу сестру, яка в таборі останнього дня покаялась. Круті хлопці, які спочатку в таборі показувалиBlagovistya себе, що вини „хтось”, в кінці табору зі слізьми, як малі діти, просили у Бога прощення. Деякі знімали амулети, викидаючи їх в сміття, виходили і каялись.

Була одна сім'я: тато, мама та синок. Через декілька днів в таборі, де кожний день були Біблійні уроки, син підходить до батька і каже: „Тату, ти змінився, став таким добрим”. Слово Боже змінює людей.

RepentanceПереживати такі події – це велика наша спільна радість.

Більшість дітей, дорослих не покаялись, деякі плакали, але вийти на покаяння не змогли, деякі просто виходили із зібрання під час покаяння, але всі вони почули про те, що їх любить Бог, який віддав в жертву Свого Сина Ісуса Христа.

Велика подяка церкві і тим братам та сестрам, хто послав чудові посилки з одягом, взуттям, дитячими іграшками, цукерками, та іншими речами для глухих. Глухі були шоковані, з якою любов'ю було все приготоване, акуратно все складене, яке все чисте, багато речей нових, дорогих фірм. Вони самі ніколи б не позволили б купити собі такі речі. Посилочки ми також розвезли в інші області для глухих. Вперше ми відвідали школу – інтернат глухих дітей сиріт у Вінницькій області. Допомогли їм посилочками , а також роздали Дитячі Біблії. Дирекція школи дозволила нам проводити у школі Біблійні уроки. Продуктами ви нам дуже допомогли для табору. Цукерки були призами тим, хто напам'ять вивчав золоті вірші з Біблії. Іграшки були чудовими подарунками тим, в кого в період табору був день народження.

Праці ще дуже багато, будемо молитись і надалі про пробудження глухих людей.

Нехай Господь щедро благословить кожного з вас.

З щирим християнським вітанням до вас – церква глухих „Нове життя”


FamilyCamp Repented TheBibleStudy
DSC06433 internat Orphans
Prayer Internat2 KhmelnytskCamp