Увійти

Лист

(Натисніть на одну з фото для перегляду галереї)

"Ми не можемо не говорити
про те, що бачили та чули."
-Д. Апос.4:20
LvivCampСердечне Вам вітання, Любі наші друзі у Господі!
З любов'ю до вас ваші брати та сестри з України, які звершують служіння серед нечуючих людей. Ми вдячні Господеві, що Він знайшов нас в цьому гріховному світі, спас нас, поставив нас, щоб ми приносили Йому плоди. Слава Богу, а вам – спасибі за ваші молитви, вашу Barannaвелику сердечну матеріальну допомогу в цьому служінні серед глухих.

Результат наших молитов, наших зусиль – це покаяння та відродження глухих людей. Ми у своєму житті нічого більшого зробити не можемо для Ісуса, як лише грішним людям показати шлях і привезти їх до Нього. Велика радість для тата та мами – це народження дитини, для церкви – народження нових душ.

Пройшло трішки більше половини року 2011. Оглядаючись назад, аналізуючи прожиті дні, зроблену роботу – бачиш і плюси і мінуси. Але ж все таки подяка Богу за Його благословення. Червень, липень – це місяці проведення таборів. З Божою допомогою ми провели 5 євангелізаційних таборів для

Детальніше: Лист

Служіння для глухонімих

(Натисніть на одну з фото для перегляду галереї)

d1З початку  червня 2008 року  сім’я глухих Анатолій та Наташа звершують місіонерську працю в Волинській, Львівській та Рівненській  областях .

Кожного вівторка Біблійні уроки для глухих в м. Луцьк ; інші дні тижня Біблійні уроки в м.Броди на підприємстві для глухих ; також Біблійні уроки в м. Рівне в молитвених групах на квартирах , на d2підприємстві для глухих та гуртожиток для глухих . Почали проводити Біблійні уроки в школі – інтернаті для глухих в місті Володимир – Волинський.

 

Молимося про можливість провести Біблійні уроки в школах – інтернатах для глухих в Чернівецькій обл. та в Івано – Франківській обл. В Житомирській обл. місіонерську працю буде звершувати глуха сестра . Провели Конференцію Східного Регіону  для глухих в м. Харків

Детальніше: Служіння для глухонімих