Увійти

Добрий Служитель Христа Ісуса...

"...Добро припоручене стережи 
Святим Духом, що в нас пробуває..."
2 Тим. 1:14
 
 

bible

Характеризуючи своє служіння "...Богові, Якому служу від предків чистим сумлінням...", Апостол Павло звертає увагу молодого служителя Тимофія на чотири істини:
1. "... Тож не соромся засвідчення Господа нашого..., але страждай з Євaнгелією за силою Бога...2 Тимофія 1:8
2. "... щоб ти розігрівав Божого дара, який у тобі через покладання рук..." 2 Тимофія 1:6
3. "... Май же за взір здорових слів ті, які від мене почув ти у вірі й любові, що в Христі Ісусі вона..." 2 Тимофія 1:13
4. "... Добро припоручене стережи Святим Духом, що в нас пробуває..." 2 Тимофія 1:14

 Ці чотири істини, в яких Святий Апостол Павло закликає Тимофія до практичного вживання Вожої благодаті, що нам дана в Христі Ісусі.

В цьому рефераті, я особливо хотів би звернути увагу на "...добро припоручене..." для кожного служителя і наше відношення до нього.

Детальніше: Добрий Служитель Христа Ісуса...

В Домі Гончара

Увійти
«Устань, і зійди до дому гончара, 
і там почуєш слова Мої» Єр. 18:32 

pottery-2Процес Богопізнання  для кожного християнина є великою радістю тому, що ми більше і більше пізнаємо природу Господа, Його любов і Його милосердя по відношенню до грішної людини, Його дітей, Його слуг, Його рабів.

«Зійди до дому гончара, і там почуєш слова Мої», цими словами починається благословенне діяння Самого Господа, яке відкрило Єремії очі на взаємовідносини Господа і народу, та навпаки. Покликаний до служіння через 60 років по смерті Ісаї, Єремія, на протязі більше  40 років, не боячись, докоряв царям, вельможам та народу Іудеї. Говорив їм про суровий суд Божий - розруху Єрусалиму і храму, спустошення країни, 70-річний полон. По натурі мякий і смиренний, Єремія страждав від свого покликання, але мовчати

Детальніше: В Домі Гончара