Увійти

Допоміжні Суглоби Єдності в Тілі Христовому

"...А з Нього все тіло, складене й зв'язане всяким допоміжним суглобом, у міру чинності кожного окремого члена, чинить зріст тіла на будування самого себе любов'ю..." - Післання Св. Ап. Павла до Єфесян 4:16.

"...тримаючись Голови, від Якої все тіло суглобами й зв'язками з'єднане й зміцнене, росте зростом Божим..." Післання Св. Ап. Павла до Колосян 2:19.

Кришталева церква в місті Лос-Анжелес - унікальна будівля, одне з чудес світу, має духовні прeобрази. У кожного, хто вперше відвідyє цю церкву, виникає закономірне запитання: як вона побудована? Відповідаючи на це запитання, можна зауважити  два аспекти цього грандіозного будівництва:

 

  • Генеральний план забудови
  • Участь кожного члена церкви

 

Стальний каркас, поєднаний з бетонним фундаментом, ззовні облицьований кришталевими плитками. Обов'язком кожного члена церкви було придбати одну кришталеву плитку, на якій викарбовувалося ім'я того, хто її купив, а потім ця кришталева плита закріплювалася на металевий каркас. Прекрасна споруда, яка своєю шпичастою формою направлена в небо, захоплює увагу багатьох людей.

Але найунікальнішою будовою в історії людства є Церква нашого Господа Ісуса Христа. Зрозуміти усю досконалість краcи цієї споруди, котру будує Сам Ісус Христос, ми зможемо через її будівництво - духовна суть його бере в полон мільйони людей, котрі через віру в Христа стають членами Вселенської Церкви, находячи в ній спасіння.

Слово Боже дає одне з важливих визначень: Церква - це є тіло Христове. Єдність в Тілі Христовому - це характеристика, яка підкреслює красу та гармонію церкви, а також свідчить про те, що ця характеристика є небесного і духовного порядку. Про це говорив Ісус Христос: "...щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я - у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, - щоб увірував світ, що Мене Ти послав..." Євангелія від Св. Івана 17:21